Сервісний Центр

Кава це частина життя. З нього починаємо ранок, заряджаючись бадьорістю і енергією. За чашкою кави відпочиваємо з друзями і близькими ділячись новинами. Кава – частина того затишку, за який любимо вечори в компанії друзів і рідних.Інтернет і спеціалізовані магазини дозволяють знайти “свою” каву. Для цього не обов’язково йти в ресторан або влаштовувати марафон по всіх кав’ярнях і барах міста, що б отримати “ту” каву.Тому поціновувачі кави купують кавомашини для дому та офісу. Такі апарати готують відмінну каву. Але як і будь-яка техніка, кавоварка потребує бережного ставлення з періодичними діагностиками. Своєчасна діагностика збільшує час роботи кавовоъ машини, а це значить – менше клопоту.

Ремонтуємо і обслуговуємо:

– ПрофесійніАвтоматичні

– Напівавтоматичні

– Капсульні

– Домашні кавомашини.

Ремонт і обслуговування подібних поломок буде проведено майстрами які полагодили сотні машин. Не втрачайте час на пошуки ремонтників з сумнівних компаній, які спробують впоратися з нетиповими поломками. Адже не факт, що відремонтують і кавоварка не зламається на наступному тижні після відїзду майстра, але головне це економія часу і нервів.

DCIM\100GOPRO\GOPR3321.

Діагностика кавового апарата, декальцинація, технічний огляд і ремонт кавового обладнання.

Попередити поломку кавоварки може діагностика. Помічаючи, що смак кави став гірше або те, що під машинкою утворюється декілька крапель води, не надають цьому значення, уже це саме по собі небезпечно. Поганий догляд – часта причина поломки кавомашини. Найменші проблеми в роботі апарату – привід для професійної діагностики кавоварки.

Поломка кавового обладнання вимагає уважності та професіоналізму в її вирішенні.

Для оцінки всіх «за» і «проти» ми рекомендуємо Вам скористатися недорогою послугою по діагностиці кавового обладнання. Ви дізнаєтеся стан апарату і з’ясуєте доцільність ремонту, відповідно вже відштовхуючись від цього вирішите, що робити далі: ремонтувати стару кавоварку або купити новий кавовий апарат. Іноді це складне питання і без фахівця важко прийняти правильне рішення. Наші майстри допоможуть. У разі рішення покупки нової машини – з радістю допоможемо з вибором і проконсультуємо в разі рішення ремонту старої кавоварки.